У Полтаві на презентації книги «Іловайськ» збиратимуть допомогу для її героя

818

Благодійно-просвітницька подія відбудеться о 18.00 у концертній залі. Полтавцям та гостям міста розповідатимуть про книгу Євгена Положія «Іловайськ». Про це йдеться на офіційному сайті міського Будинку культури.

Під час презентації збиратимуть кошти для одного з героїв книги вчителя фізкультури з Гадяча Володимира Доноса. Роман «Іловайськ» – розповідь про війну без купюр і сентиментів. Текст побудований на реальних подіях – свої історії автору розповіли близько 100 свідків жахливих подій – бійці добровольчих батальйонів «Донбас», «Дніпро-1», «Херсон», «Миротворець», 39-го («Дніпро-2»), 40-го («Кривбас»), 42-го батальйонів територіальної оборони, солдати й офіцери 17-ї танкової бригади, 51-ї, 92-ї, 93-ї бригад ЗСУ, прикордонники Сумського пересувного загону.

Також в програмі:

– відкрите інтерв’ю і автограф-сесія з автором Є. Положієм;

– інсценізація однієї з новел книги «Якби мурахи були великими»;

– поезія та вокал від Василя Голуба та Артема Лоїка;

– хореографія – Заслужений ансамбль пісні і танцю України «Лтава» імені Міщенка, зразковий ансамбль танцю «Гарний настрій».

Вхід за запрошеннями. Благодійний внесок – 20 гривень. Захід проходить за підтримки ГО «Братерство учасників антитерористичної операції Полтавщини».

Надія Труш

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги