Управління транспорту інформує про діяльність з метою недопущення на маршрути несправних автобусів та нетверезих водіїв

305

Управління транспорту і зв'язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради інформує громаду міста про кроки, які робить УТіЗ з метою недопущенням випуску на маршрути транспортних засобів в технічно несправному стані та водіїв в стані алкогольного сп’яніння .

Про це у спільнотіу соцмережі повідомив представник управління Олег Лютий.

"1) Спільно з поліцією міста буде організовано обстеження громадського транспорту на маршрутах щодо технічного стану та стану водіїв, контроль за дотриманням ПДР водіями громадського транспорту. На часі узгоджуємо з поліцією графіки.

2) Проведено спільно з депутатською комісією міської ради обстеження матеріально-технічної бази, яка використовується перевізниками для забезпечення господарської діяльності перевезення пасажирів. Перевізників зобов’язано дотримуватись правил випуску тз на маршрути згідно вимог ЗУ Про автомобільний транспорт

3) Перевізникам,- забезпечити належний контроль та нагляд за медичним станом водіїв, які здійснюють перевезення в громадському транспорті міста на маршрутах та технічним станом транспортних засобів. При виявлені факту викрадення автобуса чи здійсненні водієм дорожньо-транспортної пригоди, звернено увагу перевізника на необхідність терміново повідомляти управління транспорту та зв’язку та Головне управління поліції в м.Івано-Франківську. Якщо буде виявлено факт невчасного повідомлення про вказані порушення, такі дії будуть розцінені, як порушення договору на перевезення та загроза здоров’ю та життю пасажирів. В такому випадку буде винесено питання на розгляд виконавчого комітету про розірвання договору за вказаним лотом/маршрутом.

4) Розглядаємо можливість впровадження ідеї громадських контролерів на маршрутах ГТ, питання потребує громадських обговорень, слухань та чекаємо пропозицій", - йдеться у дописі.

Нагадаємо, на оперативній нараді у міськвиконкомі, 24 травня, керівник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець звернув увагу міського голови Руслана Марцінківа на велику кількість водіїв маршруток, які в стані алкогольного сп’яніння перевозять людей. За його словами, таких випадків уже було декілька.

Перший заступник міського голови Микола Вітенко порадив, щоб під час таких випадків патрульні перевіряли чи водій офіційно працює.

«Бо в нас вже третій випадок, коли водій день перед тим звільняється, "краде" маршрутку і в стані алкогольного сп’яніння "катає" людей», –зазначив Вітенко.

Олексій Кайда попросив, щоб поліція одразу повідомляла про такі випадки міську раду.

Додамо, на нараді 17 травня начальник Управління транспорту і зв'язку Олег Ганчак повідомив, що за інформацією від перевізника загрузка... -->

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости