, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Уміймано мінувальницю двох пивоварень

626

Учора, 29 травня, о 16:42 год. невідома особа на телефон служби “102” повідомила про замінування у Львові приміщень ВАТ «Львівська пивоварня», вул. Клепарівська, 18, (Шевченківський район) та ТзОВ ТВК «Перша приватна броварня», вул. Джорджа Вашингтона, 10 (Сихівський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці подій працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …» у складі: на ВАТ «Львівська пивоварня» - 25 осіб та 8 одиниць техніки, на ТзОВ ТВК «Перша приватна броварня» – 28 осіб та 7 одиниць техніки.

Місця подій були огороджені, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. З приміщень ВАТ «Львівська пивоварня» та ТзОВ ТВК «Перша приватна броварня» – нікого не евакуйовували (вихідний день, нікого не було).

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Головному управлінні Національної поліції у Львівській області разом з кінологами проведено обстеження приміщень та прилеглої території. Пошукові роботи завершено о 18:30 год. на вул. Клепарівська, 18, та о 19:40 год. на вул. Джорджа Вашингтона, 10 - вибухових пристроїв не виявлено.

Згодом оперативники Шевченківського відділу поліції спільно з працівниками управління Служби безпеки України у Львівській області встановили, що неправдиве повідомлення про замінування броварні у Львові надала 55–річна львів'янка.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження обєктів власності) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від двох до семи років. Проводиться досудове розслідування, повідомляє львівська поліція.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги