Хмельницькі байдарочники привезли медалі з Кубку світу

1,0 т.

Фото зі сторінки Анастасії Тодоровой Вконтакті

Дві золоті, срібну та бронзову медалі отримали хмельницькі спортсмени-байдарочники на  Кубку світу в місті Рачіце (Чехія), який проводився з 27 до 29 травня, повідомляє Хмельницька міська рада.

Відкрила рахунок медалям перемога Інни Грищун разом зі своєю напарницею по екіпажу Анастасією Тодоровою, які на дистанції 500 метрів випередили на 0,05 секунди олімпійських чемпіонок «Лондона-2012» німкень Тіну Дітце та Франсіску Вебер.

Наступного дня в байдарці-четвірці, в якій знаходилась наша спортсменка, на дистанції 500 метрів посіли друге місце, програвши у фіналі лише 11 тисячних секунди. Проте на дистанції 200 метрів хмельничанки знову вибороли золоту медаль.

Дмитро Янчук у екіпажі каное-двійок на дистанції 1000 метрів посів третє місце. А Павло Алтухов на дистанції 1000 метрів у каное-одиночці – почесне четверте місце.

Всі спортсмени є вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти Хмельницької міської ради.