В добру путь, випускники 2016 року!

488

Пізньої весни та раннього літа, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів,теплий вітер приніс для нас свято Останнього дзвоника та випускного балу. Вони радісні і водночас сумні, адже зустрічається біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім.

Ось і цьогоріч прийшов час, коли єдина для 684 випускників 11 класу і 1097 випускників 9 класу стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання, розійдеться в різні напрямки. Перед ними відкриваються тисячі доріг, але кожен обере свій особистий шлях.

Школа з честю виконали свою високу місію – долучила випускників до джерел культури і духовності, збагатила скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, вказала на високі горизонти національної свідомості та громадянського сумління, прищепила пагони історичної пам’яті та гордості за велич нашої держави.

Загалом 2015-2016 навчальний рік завершився для 14 605 учнів Ужгорода.

Свято останнього дзвоника відвідав і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, який був присутній на урочистій лінійці в Ужгородській класичній гімназії.

Завтра ж, у суботу, на площі Поштовій, за участі керівництва міста, о 10:30 відбудеться міське свято випускників, на якому вручатимуть золоті і срібні медалі випускникам 11 класів

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости