У Житомирській області підбили підсумки навчального року

351

У Житомирській області підбили підсумки навчального року

Фото: прес-служба ОДА

30 Травня 2016,14:30

5

Сьогодні, 30 травня, у Житомирській обласній державній адміністрації відбулася розширена нарада з питань виконання місцевих бюджетів, закінчення 2015–2016 навчального року та підготовки до нового навчального року, виконання запланованого обсягу відбору громадян на військову службу за контрактом. Про це повідомляє прес-служба .

Щодо питань, які стосуються освіти, доповів начальник управління освіти і науки ОДА Вадим Калінін.

>

“Слід зазначити, що зовнішнє незалежне оцінювання у цьому році показало хорошу організацію. Зокрема, явка на українську мову і літературу склала – 95,5 %, а на математику – 93,8 %. Цьому сприяла робота органів управління освітою у районах, містах та територіальних громадах і керівників навчальних закладів, які забезпечили підвіз школярів до пунктів тестування”, – наголосив Вадим Калінін.

У період літніх канікул у 2016 році планується робота 504 літніх мовних таборів, в яких буде перебувати майже 15 тис. дітей, та 271 пришкільний табір, де оздоровлюватимуться 16 тис. учнів. У рамках Року англійської мови в Україні Громадська організація GoGlobal разом з Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні, Міністерством освіти і науки України, компанією Microsoft та партнерами працює над впровадженням проекту дитячих пришкільних таборів з поглибленим вивченням англійської мови. Область виграла 6 таборів при навчальних закладах, де будуть працювати іноземні волонтери та організовуватиметься робота за новим форматом за підтримки ініціаторів проекту.

В області за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку продовжується будівництво та реконструкція п’яти загальноосвітніх навчальних закладів та добудова шести дошкільних навчальних закладів.

Варто зазначити, що Міністерство регіонального розвитку України у 2016 році за кошти ДФРР затвердило 19 інвестиційних об’єктів галузі “Освіта” у Житомирській області на загальну суму 75 млн 631 тис. 75 грн: 66 млн 344 тис. 65 грн з державного бюджету та 9 млн 287 тис. 4 грн – з місцевого.

Також упродовж 2015 року вдалось відкрити 6 дошкільних навчальних закладів і додатково 8 груп у працюючих закладах, що дало змогу охопити дошкільною освітою близько 400 дітей. Реконструювали Новоборівський центр розвитку дитини “Казка”, який відвідують 183 дитини. Цей проект реалізували за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги