На Ужгородщині відбувся турнір з плавання серед дітей з особливими потребами (ФОТО)

381

Зі слів начальника Закарпатського обласного центру фізичної культури та спорту інвалідів "Інваспорт" Андрія Чегіля, на два дні, 25-26 травня 2016 року, до Закарпаття з’їхалися діти з Київської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської, Хмельницької, Полтавської, Херсонської, Івано-Франківської, Львівської областей України, які мають вади опорно-рухового апарату, слуху, зору. Ну і, звісно, брали участь у турнірі юні ужгородці та один представник Словаччини. Загалом – майже 150 учасників. Це в півтора рази більше, ніж минулого року.

За словами Олександра Лизанця, голови Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, дітям з особливими потребами обов’язково потрібні додаткові старти. Адже, чим більше вони беруть участь у подібних змаганнях, бачать, що можуть такі ж дітки, як вони, тим більше стимулу з’являється у них, вони бачать, до чого їм прагнути. «Завдання спорту інвалідів – не просто реабілітація, головний смисл – це спорт, і спорт великих досягнень, – каже О. Лизанець. – Хочеться, щоб наші дітки потрапляли у збірні команди пара-, дефолімпійських ігор. Всі наші вихованці – це діти, які займаються спортом. Хоч вони і вважаються обмеженими у фізичних можливостях, але всі бачили під час запливів, що вони ні в чому не поступаються здоровим діткам. А за силою волі і старанням на тренуваннях – у кілька разів кращі».

Гостя із Кременчука Яна: «Ми дуже вдячні організаторам за запрошення та теплий прийом. Діти надзвичайно задоволені, насамперед від можливості показати свої уміння та досягнення. Дуже хотіли потрапити на цвітіння сакур, однак, на жаль, спізнилися. Хоча вже встигли побачити, який гарний у Вас край. Надіємося, що нас запросять і наступного року, тоді ми вже приїдемо раніше, щоб все-таки встигнути на сакури».

Всі учасники турніру були нагороджені грамотами та медалями, а переможців нагородили кубками та пам’ятними подарунками.

Організаторами змагань виступили Управління у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА, ЗОЦФКСІ «Інваспорт», Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, Обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів.

26 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги