Волинські студентки вибороли призове місце в змаганні кулінарів

307

ІІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Виробництво харчової продукції» для освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» відбувся на базі Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ.

В олімпіаді взяли участь 23 студенти з 13 коледжів: Івано-Франківська, Вінниці, Луцька, Кривого Рогу, Кам’янця-Подільського, Кіровограду, Ужгороду, Сваляви, Чернівців, Тернополя, Львова, Рівного та Києва.

Волинь представили студентки відділення харчових технологій Волинського коледжу НУХТ Лілія Фещук та Євгенія Ковальчук. Дівчата з честю справились з поставленим завданням, а Лілія Фещук ще й посіла почесне третє місце.

Програма Олімпіади передбачала тестові завдання із спецдисциплін: «Технологія виготовлення кулінарної продукції», «Організації виробництва ЗРГ», « Процеси та апарати харчових виробництв», «Санітарія та гігієна», «Органічна хімія» та творче завдання, яке вимагало комплексного підходу до його вирішення. Волинська команда продемонструвала високий рівень знань з теоретичної підготовки.

В процесі виконання творчого завдання студентки створили авторську страву, описали алгоритм її приготування, фізико-хімічні змінювання при механічній та тепловій кулінарній обробці, склали технологічну схему страви.

Своїми тонкими смаковими відчуттями та добре розвинутим почуттям міри, а також зібраністю, умінням відчувати форму, лінію, колір – усім цим і зачарували компетентне журі представниці Волині.

«Приємно, що студентки нашого коледжу підтвердили набуті навички та стають конкурентоспроможними професіоналами своєї справи, – радіє за успіхи своїх вихованців викладач дисципліни «Технологія виробництва кулінарної продукції» Тетяна Семенюк. – Почесне третє місце, яке ми здобули на Всеукраїнській олімпіаді, ще раз підтверджує високий рівень підготовки наших студентів».

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости