Довічне ув’язнення: в Івано-Франківську суд виніс вирок у справі стоматолога, який розчленував двох людей

3.4т

В Івано-Франківську суд призначив чоловіку-стоматологу довічне позбавлення волі за вбивство та розчленування двох людей.

Про це повідомляє IA ZIK з посиланням на прес-службу прокуратури Івано-Франківської області.

31-річний іванофранківець, проживаючи у приміщенні власного стоматологічного кабінету, час від часу запрошував до себе різних осіб, з якими розпивав алкогольні напої.

Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, стоматолог наніс удар лезами ножиців у ліве око своєму товаришу, від якого той впав на підлогу, однак продовжував подавати ознаки життя.

Після чого, жертві було нанесено ще один удар ножицями у праве око, від чого й наступила смерть потерпілого.

Майже через місяць, в аналогічний спосіб, стоматолог вбив ще одного франківчанина, тільки застосував при цьому не ножиці, а кухонний ніж. Тіла жертв вбивця холоднокровно розчленовував у приміщенні ванної кімнати за допомогою ножа, частини тіла потерпілих зносив у підвал свого помешкання, присипаючи сіллю для притуплення трупного запаху.

Пошматовані тіла чоловіків медику допомагала ховати його співжителька, з якою різник й вивозив частини тіл на металевому візку та викидав поряд із недобудовою в одному з дворів міста.

Прокурор довів вину чоловіка та наполягав на призначенні останньому покарання у виді довічного позбавлення волі.

З такою позицією прокуратури колегія суддів погодилась та призначила вбивці довічне позбавлення волі, а його співмешканку за приховування тяжких злочинів та вирощування наркотичних рослин покарано позбавленням волі на строк 3 роки.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги