Савченко зробила першу серйозну помилку, - політексперт

372

Надія Савченко зробила першу серйозну помилку як політик - заявку на президентство. Про це на своїй сторінці у Facebook написав політичний експерт Тарас Загородній, - інформує .

"У нашій країні, де тільки в Раді людей 50 бачать себе на цій посаді, це майже вирок. Затопчуть. Так, вона справжня, але теорія ігор каже, що всі слабкі гравці об'єднуються, щоб знищити сильного", - йдеться в повідомленні.

"Савченко – це нова якість української політики, в яку потрапляють не завдяки блату, грошам, а завдяки заслугам. Однак національна героїня вже встигла допустити серйозну помилку, яка може коштувати їй політичної кар'єри".

"Це вам не лицемірство "молодих політиків", які шумно "борються" з корупцією вдень, а ввечері йдуть по свої конверти від олігархів. Якщо навчиться грамотно володіти інтригою (потенціал є), то буде крутити нашим політикумом як циган сонцем. Народ їй точно буде симпатизувати".

"Савченко – це наш Рейган (Гарвард не закінчувала, але на рівні здорового глузду розуміє, що добре, а що погано, чітко формулює думки ) наш Маккейн (полон, тріумфальне повернення, посада в політиці за заслуги перед "Батьківщиною" ) наше рідне "Якщо у мене руки вбоки, то мені байдуже на якому боці у тебе тюбетейка", "- написав Загородній.

Нагадаємо, народний депутат і льотчиця Надія Савченко повернулася з російського полону в Україну 25 травня. Першу прес-конференцію дала 27 травня, на якій не приховувала президентських амбіцій.

Після повернення в Україну риторика і стиль виступу Надії Савченко різко змінився. Політичні технологи пов'язують це з можливістю вступу в велику політику. Експерти відзначають, що лідер "Батьківщина" Юлія Тимошенко зацікавлена ??в проведенні дострокових виборів. Надію Савченко в цьому можуть використовувати для дестабілізації ситуації на політичному просторі.

"Але це тільки в разі, якщо Савченко здатна залишитися командним гравцем: якщо вже "зловила зірку"- почне руйнувати партію зсередини. Аргументація буде проста: в Раді немає коаліції і раз правлячий клас нездатний забезпечити мінімальну стабільність парламенту, його необхідно переобрати", - Кость Бондаренко Вестям.

Припущення про те, що майбутнє в партії Юлії Тимошенко залежить від самої Савченко і від моделі поведінки, висловлював експерт і колишній народний депутат Тарас Чорновіл. Він уточнював, що у Савченко є амбіції для участі в президентських виборах. Але все залежить від того, який формат поведінки вона обере.

Про можливі розбіжності між Савченко і Тимошенко заявляли відразу після прибуття нардепа в аеропорт "Бориспіль", коли вона відмовилася брати приготовлений для неї букет.

Нагадаємо, що на першій прес-конференції в якості народного депутата Савченко заявила, що піде на вибори президента, якщо того захочуть українці

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости