Міська цільова програма “е-Місто” працює і розширює спектр послуг

37

Міська цільова програма “е-Місто” працює і розширює спектр послуг

Фото: мереж Інтернет

24 Травня 2016,11:50

43

Переведення в електронну форму публічних послуг, які надаються громадянам та бізнесу, триває. Цільова перш за все направлена на підвищення рівня впливу громадян на управління містом та зробити діяльність міської ради прозорою. Про це повідомляє прес-служба .

“Основна мета цієї програми – формування ефективної системи муніципального управління, вдосконалення процедур та розширення кількості електронних сервісів для мешканців міста. Щомісяця відкриваються декілька нових послуг за допомогою електронного урядування в рамках програми “е-Місто”. Людина зараз може вдома з комп’ютера подати документи, потім прийти і отримати необхідну довідку”, – зазначає перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький.

“Житомиряни вже можуть отримати на порталі iGov.org.ua наступні послуги:

  • для багатодітних сімей: надання статусу багатодітної родини, внесення до банку даних, надання довідки про перебування в єдиному банку даних, виведення з єдиного банку даних, внесення змін даних, постановка на чергу для отримання путівки на оздоровлення;
  • надання довідок незайнятому населенню про наявність/відсутність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства;
  • видача копій, витягів розпорядження міського голови, рішень, прийнятих міською радою та виконавчим комітетом;
  • подати звернення до міського голови”, – йдеться у повідомленні.

За словами начальника ЦНАП Сюзанни Галецької, ці послуги активні і працюють. Електронний документообіг також зменшить черги у самому центрі і спростить процес отримання послуги.

“Механізм користування порталом дуже простий – людина подає заявку в електронному вигляді, отримує лист з інформацією де і коли вона може отримати потрібну довідку. Завдяки цьому скорочується час громадянина на отримання документів. Обирати можна як за послугою, так і за установою або місцем проживання”, – підкреслює Сюзанна Галецька.

Повний перелік послуг, який надає центр, можна поживитися за посиланням. Кожна послуга має інформаційну картку, в якій розписано, який перелік документів необхідний і порядок виконання саме цієї послуги.

Найближчим часом планується перевести в електронний формат послуги у земельній сфері.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги