Поліцейські знайшли 10-річну дівчину, яка втекла уночі з дому

1.2т

На щастя, дівчинка не має ніяких пошкоджень і наразі знаходиться вже вдома.

Завдяки активним пошуковим діям співробітники Берегівського відділу поліції, що відповідають за напрямок роботи з неповнолітніми, знайшли 4-класницю, що зникла напередодні.

Біля 4:00 години до чергової частини Берегівського відділу поліції звернулася 47-річна мешканка міста Берегово. Налякана та схвильована жінка просила правоохоронців допомогти в пошуках її малолітньої доньки. Знайти малечу самотужки жінка не змогла, тому відразу звернулася до поліції.

Як згодом стало відомо, біля 22:00 години між матір’ю та 10-річною донькою виникла сварка через погану успішність та незадовільну поведінку дівчинки у школі. В ході конфлікту дитина вибігла на вулицю. Коли мати вийшла за донькою, її вже ніде не було.

Прийнятими заходами розшуку інспектори поліції, здійснюючи фізичний пошук зниклої, знайшли школярку на одному із міських кладовищ (напередодні дівчинка із мамою його відвідувала).

Дитина знайшла собі тимчасовий прихисток у капличці на місцевому кладовищі. Наразі поліцейські з’ясвовують усі обставини цієї події. За попередньою інформацією ніяких противоправних дій по відношенню до неї скоєно не було.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости