Головний медик Львівщини звільнився, задекларувавши чимало землі - ЗМІ

1.9т

Богдан Чечотка майже два роки очолював департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, але днями написав заяву на звільнення. Е-декларація тепер уже колишнього головного медика свідчить: родина пана Чечотки цьогоріч збагатилася аж на три земельні ділянки.

Як помітили журналісти з порталу "Наші гроші", серед нового майна Богдана Чечотки є три земельні ділянки загальною площею майже чотири тисячі метрів квадратних і вартістю майже 175 тисяч гривень.

Дві ділянки площею 12 соток розміщені неподалік трьох ставочків в урочищі Лазок Миколаївського району та записані на дружину пана Чечотки. Одна призначена для індивідуального садівництва, друга -– для ведення особистого селянського господарства. З'явилися вони у власності родини медика у вересні цього року.

А в травні цьогоріч син пана Чечотки став власником ще однієї ділянки площею 0,15 гектара для будівництва й обслуговування житлового будинку в селі Тростянець (Миколаївський район), що за 30 кілометрів від Львова.

Серед новацій у електронній декларації Богдана Чечотки також з'явився сімейний бізнес. Раніше екс-головний медик заперечував свою належність до будь-якої підприємницької діяльності. Та в е-декларації вказав: його дружина має частку в ТОВ "Авто Спа Україна", що займається технічним обслуговуванням та ремонтом автотранспортних засобів.

Додамо також, що у власності родини Богдана Чечотки також є будинок та квартира в Миколаєві, а в гаражі стоїть "Mercedes-Benz" 1992 року випуску та "Subaru" 2007 року випуску.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости