Як захиститися від грабіжників: тернополянам дали важливі поради

Останнім часом тернополяни та мешканці області потерпають від масових крадіжок. Дійшло до того, що людей грабують посеред білого дня. Пропонуємо тернополянам 6 дієвих порад, які допоможуть вберегти свій дім та майно від потенційних грабіжників.

Безпечні двері

За статистичними даними 33 % грабіжників потрапляють у будинок через вхідні двері. Дешевий та неякісний матеріал – зелене світло навіть для злодія-початківця. Хороші суцільнометалеві двері обійдуться тернополянам від 300 доларів, та економія тут недоречна.

Якщо ви досі не маєте вічка та засуву, встановіть негайно! Перед тим як відкривати двері, обов’язково перевіряйте чи немає когось за ними, дотримуйтесь таких правил навіть вдень.

Надійний замок

Хороший замок – не менш важливий фактор для безпеки вашої оселі. Експерти зазначають, що він має бути врізним, а не накладним. Такий нюанс можна уточнити у продавця. Надійний замок має мати 3-4 оберти. Надавайте перевагу дорогим імпортним замкам, уважно вивчайте їххарактеристики. Додатковими заходами безпеки можуть бути ще одні внутрішні двері та тамбур.

Безпечні вікна

Найбільш вразливою частиною оселі, як і раніше залишаються вікна: їх або вибивають, або відкривають, використовуючи важелі. Захист вікон особливо актуальний для мешканців приватних будинків та власників квартир, які знаходяться на перших поверхах.

Більшість тернополян ставлять спеціальні решітки, та вони, як правило, не дієві. І естетики мало. У такому випадку спеціалісти рекомендують використовувати ламіноване або гартоване скло. Коштуватиме таке недешево, від 1000 гривень. Крім того, вікна можна бронювати. Для цього із середини квартири на скло наноситься спеціальна плівка. Завдяки їй вікно майже неможливо розбити чи пошкодити, плівка може витримати навіть легкий вибух. Також тернополяни можуть використовувати захисні ролети. Ціна на такі коливатиметься від 500 гривень.

Система безпеки (сигналізація)

Найбільш надійний та перевірений спосіб захисту від грабіжників – професійна охорона. За допомогою можна звернутися до Державної служби охорони квартир. Заявку на встановлення сигналізація можна подати на офіційному сайті установи. Обладнання для сигналізації коштуватиме тернополянам від 6000 гривень, щомісячна плата коливається від 150 гривень, в залежності від поверху, на якому знаходиться квартира.

Наліпка "об’єкт під охороною"

Тим, кому захист сигналізацією не по кишені, можуть спробувати надурити злодія, наклеївши на вікна та двері наліпки зі словами "об’єкт під охороною". Коштуватиме такий метод копійки – всього 20 гривень. Але пам’ятайте, така фальшива позначка зупинить тільки грабіжника-початківця, справжні професіонали можуть легко розгадати брехню.

Дружба з сусідами

Товаришуйте з сусідами! Як правило, мешканці сусідніх будинків чи квартир часто в курсі справ, які відбуваютьсяза вашими дверима. Тому вони легко помітять чужу людину.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги