На Тернопільщині планують побудувати комплекс з переробки курячого посліду у біогаз

763

У Соколові на Тернопільщині планують побудувати комплекс з переробки курячого посліду і кукурудзяного силосу в біогаз.

Біогазову станцію має намір звести ТОВ "Західагропродукт" спільно з австрійською фірмою, яка має досвід в галузі біоенергетики.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської ОДА.

Як розповів керівник ТОВ "Західагропродукт" Іван Панькуш під час зустрічі з головою Теребовлянської райдержадміністрації Юрієм Ништою, це буде єдиний об’єкт таких масштабів на Західній Україні.

"За день із пташника назбирується 12,5 тонн курячого посліду, який ми плануємо комбінувати з кукурудзяним силосом і виробляти з їх допомогою біогаз", – повідомив Панькуш.

Отриману з біогазу електроенергію підприємство планує використовувати для власних потреб та потреб енергетичної галузі району. Зокрема, для опалення новозбудованої Соколівської загальноосвітньої школи, де потрібні значні обсяги газу.

Крім електричної та теплової енергії, комплекс вироблятиме також екологічно чисте біодобриво, яке використовуватимуть для підживлення грунтів.

Вартість проекту становить понад 2 млн євро. Термін реалізації – 2 роки.

Під час зустрічі представники влади та агрокомпанії детально обговорили будівництво комплексу та оглянули місце майбутнього розташування об’єкту.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги