УкрРус

В Мукачеві злодії "обчистили"«Opel Zafira»

У Мукачеві, на вулиці Готвальда, невідомі обчистили «Opel Zafira», яка була припаркована у дворі будинку, зловмисники вкрали автомагнітолу, мобільний телефон, гаманець з банківськими картками та інші особисті речі. Власник машини повідомив правоохоронцям, що невідомі проникли в авто, скориставшись тим, що двері були незачинені. Сума збитку оцінена більш як в 4 тисячі гривень.

Аналогічна ситуація трапилася в Берегові на вулиці Суворова. З незачиненого автомобіля «Mazda 6» злодії викрали портмоне з мобільним телефоном, гроші, водійське посвідчення, реєстраційні талони на авто та паспорт громадянина України. Сума збитку становить 11 тисяч гривень.

В обох випадках власники лишили незакриті авто без нагляду. І хоча був день, зловмисники встигли скористалися з такої нагоди, повідомляє Відділ комунікації ГУНП у Закарпатській області.

Поліція Закарпаття наголошує, що водіям, які навіть на найменший термін залишають автомобіль, заради безпеки необхідно зачинити двері авто та щільного закрити вікна

Наши блоги