У Рівному відзвітували творчі колективи (ФОТО)

784

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

В Концертній залі МБК творче об`єднання “Полісяночка” під керівництвом заслуженого працівника культури України Євгенії Жемчугової, підвів підсумки навчального року, показав результати своєї клопіткої, наполегливої праці і подарував для своїх найкращих, найвідданіших глядачів хореографічне мистецтво.

Також у концерті взяли участь зразковий ансамбль танцю “Джеререльце”, керівник - Наталія Кірія та зразковий ансамбль танцю “Перлинка”, керівник Ольга Жемчугова - Копилова.

Привітати зі святом колективи прийшли друзі, колеги, шанувальники, батьки.

Начальник управління культури і туризму Тарас Максименко від свого імені та від імені міського голови разом з директором міського Будинку культури Ольгою Стельмах привітали усіх учасників концерту та вручили грамоти батькам і випускникам колективу.

Ведуча концерту - Вікторія Рибальченко.

21 травня о 15.00 год. у Парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка відбувся концертний виступ народного вокально – інструментального тріо «Срібна терція» по вшануванню жінок-голів профспілкових комітетів області.

21 травня з 12.00 – 18.00 год. до Дня Європи працювала виставка робіт майстрів народної студії декоративно- ужиткового мистецтва на Бульварі Незалежжності, під керівництвом Анни Крилошанської.

22 травня о 10.00 год. на майдані Незалежності народний аматорський хор «Верес» піснею «Реве та стогне Дніпр широкий» відкрив урочистості з нагоди Дня перепоховання Т. Г. Шевченка.

22 травня об 11.00 год. народний аматорський хор «Верес» та майстри народної студії декоративно – ужиткового мистецтва брали участь у обласному святі «Музейні гостини», які цього року організовували і проводили волонтери та волонтерські організації міста. Усі зібрані кошти були направленні для воїнів АТО.

22 травня о 13.00 год. у Парку молоді «Лебединка» виступив народний аматорський хор «Верес» для мешканців та гостей міста Рівне.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости