Щодо Саакашвілі відкрили кримінальне провадження

470

Національне антикорупційне бюро завело кримінальне провадження на Михайла Саакашвілі. Це викликано тим, що глава Одеської облдержадміністрації втручається в роботу державного підприємства Одеський припортовий завод, - повідомив народний депутат України Олександр Пресман під час зустрічі з виборцями міста Південний, біля якого і розташований завод з виробництва аміаку і карбаміду. Про це інформує

Олександр Пресман також розповів виборцям, як українські силовики реагують на запити народного депутата України: «Пишу міністру Внутрішніх справ. Він у відповідь пише: «Шановний Олександр Семенович, з повагою до вас ставлюсь, але це відомство СБУ». СБУ пише: «Ми отримали ваш лист, ми його зараз ретельно розглянемо, але це не наше питання - це відомство прокуратури». Прокуратура отримала лист і пише: «Олександр Семенович, ми отримали ваш лист, але сьогодні це відомство Національного антикорупційного бюро». А Національне бюро пише, що у нас неукомплектовані відділи».

Нагадаємо також, нещодавно слідчі Генпрокуратури та столичного управління СБУ проводили обшуки у кабінеті і будинку помічника-радника губернатора Одеської області, екс-генконсула Грузії Теймураза Нішніанідзе у будівлі Одеської ОДА, а також за місцем реєстрації фонду "На благо Одеси".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СААКАШВІЛІ ЛІТАЄ КОШТОМ СВОЇХ ДРУЗІВ-БІЗНЕСМЕНІВ

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги