Стихійна торгівля у Хмельницькому триває

640

Фото 0382.ua

Стихійна торгівля у Хмельницькому триває. Так, вздовж вулиці Кам'янецької як і раніше, йде жвава продаж продуктів харчування прямо з землі.

На пакетах, що розстелені на тротуарі, викладений домашній сир, м'ясо свійської птиці, зелень. З сумок продавців стирчать пластикові пляшки, наповнені молоком. Де їх взяли, і що в них було до молока – невідомо. У таку спеку молочні продукти знаходяться на сонці, про холодильне обладнання на таких ринках мова не йде.

Тут же можна придбати гриби, овочі, фрукти.

Незважаючи на небезпеку, яку несе купівля продуктів, що зберігаються в неналежних умовах, нестачі в покупцях немає. Хмельничани зізнаються, що часто купують продукти в таких місцях – домашнє здається кориснішим і екологічно чистим, до того ж за доступною ціною.

Питання, чи вдасться коли-небудь викорінити стихійну торгівлю «з землі» в Хмельницькому, залишається відкритим. Однак нагадуємо, що міська санітарно-епідеміологічна станція регулярно попереджає про ризик шлункових захворювань, які можуть викликати продукти, куплені на таких стихійних ринках. А нелегальним продавцям загрожує штраф:

відповідно до статті 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях тягне за собою накладення штрафу від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги