"Шевченківська алея" на Ужгородщині приймала гостей книжкового фесту

226

Два роки тому, з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка її висадили письменники Закарпаття разом і за підтримки дирекції ДП „Ужгородський лісгосп”.

Цей живий пам’ятник Кобзареві набув доброї слави. Адже до цієї благородної справи долучилися і письменники – українські і словацькі, науковці із Пряшівського, Кошіцького самоврядних країв разом із Генеральним консулом Словацької Республіки в Ужгороді Янкою Буріановою.

Гостей, серед яких голова Союзу русинів-українців Словаччини Петро Сокол, його заступник Віктор Бандурчин, редактор газети „Нове життя”, один з відомих журналістів, літературознавців Словаччини Мирослав Ілюк, письменники та видавці із Одеси, Львова, Києва та інших областей України, закарпатські літератори, видавці, привітав директор Ужгородського держлісгоспу Василь Кий.

Лісничий Михайло Куштан розповів про розмаїття рідкісних порід дерев, які зростають на цій алеї, унікальні види смерек. Відтак гості здійснили прогулянку алеєю, повідомляють в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА.26 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги