Хмельницький поповниться новими стріт-артами

19

фото: зі сторінки у facebook Андрія Зоіна

Стіни психлікарні у Скарженцях збираються розмалювати. Виконає малюнок художник з графіті з Сімферополя. А у найближчих планах ще і розмалювати стіну поблизу спортивної школи «Спартак», що на набережній.

Про це повідомляє на Фейсбуці Андрій Зоін.

"20-21 травня в Хмельницькому, спільний проект Фестивалю "Республіка" (МГО "Територія") та Хмельницького управління молоді і спорту. На числені прохання молоді, ми утворимо малюнок на торцевій стіні спортивної школи "Спартак" на тему водних видів спорту, задля популяризації спорту серед молоді, звичайно",  – пише Андрій Зоін. – Також завдяки магії вуличного мистецтва, ми впишемо в архітектурний ансамбль, отой залізний вагон, який стоїть і відлякує пересічних перехожих".

На паркані психлікарні збираються зобразити риб, птахів та квіти. Вказують, що лікарня надасть лише фарбу, на інші витрати поки грошей немає, тож організатори відкриті до будь-якої допомоги. Якщо у вас виникло бажання підтримати проект – напишіть Андрієві у соціальних мережах. Втілюватиме в життя малюнок на сінах психлікарні Олег Коробков, сімферопольський художник, автор багатьох графіті у Хмельницькому. 

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости