Розказали, де у Чернівцях не буде тепла

803

Комунальники Чернівців будуть обмежувати теплопостачання будинкам, які вчасно і в повному обсязі не розраховуються за отримане тепло.

Про це на брифінгу повідомив директор "Теплокомуненерго" Олександр Меленчук.

- З початком сезону тепло ми подали всім будинкам, незалежно від наявних боргів, - сказав О.Меленчук. – Є питання з нарахуваннями – не всім почало тепло надходити 12 жовтня. дані мають фіксувати ЖРЕПи – ми цю інформацію перевіримо. Розуміємо, що питання розрахунків буде дуже чутливим через зростання тарифів, але нам зайвого не треба.

За словами керівника "Теплокомуненерго", змінилися правила розрахунків за газ. Тепер забезпечення котелень газом залежить від рівня розрахунків. Якщо рівень розрахунків упаде нижче за 90%, автоматично почнуться санкції і обмеження постачання газу.

- З попередніх років бачимо, що лише 40% будинків розраховуються вчасно, - розповів керівник "Теплокомуненерго". - Частина сплачує раз на квартал, інші – раз на півроку. Я попереджаю, що тепер постійно будуть отримувати тепло лише ті будинки, які вчасно розраховуються. А тим, що з різних причин буде розраховуватися невчасно, ми будемо змушені обмежувати подачу теплової енергії. У жовтні проводимо детальні розрахунки і вже у листопаді будемо змушені вдаватись до обмежень.

Меленчук пояснив, що відключити повністю той чи інший будинок технічно неможливо. Але є можливість знизити температуру теплоносія, отож батареї будуть не такими гарячими, як у тих, хто повністю платить.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости