У Франківську пройде благодійний рок-фестиваль “Харків обрав Україну”

426

Громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області», харківські волонтери та музиканти влаштовують музичні концерти у містах Украіни. В межах музичного фестивалю планується проведення двох благодійних концертів: 1 червня 2016 року о 18.00 – у м. Львів (Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького) 2 червня 2016 року о 18.00 – у м. Івано-Франківськ (Бастіон).

В проекті в якості артистів братимуть участь Сергій Жадан з групою «Собаки в космосі», гурти «Шабля» «Урбаністан», «Хочу ще», «Село і люди», «Папа Карло», виконавець Борис Севастьянов та ін. Музичний проект спрямований на збір коштів для дітей, чиї батьки загинули, захищаючи Україну в зоні АТО. Додатково поставлена мета довести та заявити на всю Україну, що Харків був, є і буде справжнім українським, патріотичним містом.

Усі зібрані кошти від продажу квитків та можливі спонсорські внески будуть розподілені між дітьми, в яких батьки загинули в зоні проведення АТО. Для цього створена спеціальна незалежна комісія на чолі з Сергієм Жаданом.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости