Попит на субсидії в Житомирській області зростає з кожним днем

19

Попит на субсидії в Житомирській області зростає з кожним днем

Фото: мережа Інтернет

24 Травня 2016,13:43

19

З 1 травня 2015 року в Україні діє спрощений порядок призначення субсидій, – повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

“На сьогоднішній день 209,9 тис. домогосподарств отримує субсидії на житлово-комунальні послуги в області. У порівнянні з минулим роком, станом на 1 травня 2015 року одержувачів субсидій було 40 тисяч”, – повідомила Людмила Василевська, начальник відділу державних соціальних допомог департаменту праці та соціального захисту населення ОДА.

Варто зазначити, що уряд удосконалив порядок надання пільг та субсидій – з 1 травня 2016 року особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, при призначенні субсидії враховується вартість плати за послуги без урахування пільг. У разі призначення таким особам житлової субсидії їм не нараховуються відповідні пільги. При цьому, якщо розмір субсидії становить 0 грн, таким особам буде врахована пільга.

Документи для призначення житлової субсидії раніше можна було надіслати поштою або звернувшись особисто до місцевого управління праці та соціального захисту населення. Відтепер постанова Кабінету Міністрів передбачає можливість подання заяви і декларації для призначення субсидії в електронному вигляді (у тому числі з використанням електронного цифрового підпису). Отримані таким чином заяви та декларації, у яких відсутній підпис громадянина, опрацьовуються лише після їх підпису протягом місяця. Якщо заявник не підписав заяву і декларацію в зазначений строк, мають бути подані нові заява і декларація.

Також потенційні одержувачі субсидії заповнюватимуть нові форми заяви та декларації.

Також з питань оформлення житлових субсидій ви можете звернутися на “гарячу лінію” департаменту за тел.: (0412) 21-14-08, (0412) 24-34-14.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости