На Хмельниччині чотири місяці будуть перевіряти нелегальних садівників маку і коноплі

272

Ілюстрація

Підготовчий етап до операції уже розпочався. Він триватиме до 31 травня. Вже з 1 червня розпочнеться практичний етап операції тривалістю у 4 місяці.У розповідають,що така посилена увага до нелегальних садівників приділяється щороку. Правооохоронцівиявляють та знищують нелегальні посіви нарковмісних рослин маку та конопель. Також займаються перекриттям  каналів надходження цих рослин до споживачів наркотиків.

Нагадаємо, що посіви маку на території нашої держави дозволені лише спеціалізованим підприємствам, які мають на це відповідну ліцензію.

Згідно зі статтею 310 КК України за незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин, конопель у кількості від 10 до 50 рослин передбачена відповідальність у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту строком до 6 місяців, або обмеження волі строком до 3 років.

Незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості 500 і більше рослин чи конопель у кількості 50 і більше рослин передбачено позбавлення волі строком від 3 до 7 років.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости