Мер Франківська попросив допомоги у депутата Європарламенту щодо пошуку міста-партнера в Словацькій республіці

284

В четвер, 26 травня, відбулася зустріч міського голови Руслана Марцінківа та його заступника з економічних питань Богдана Білика з депутатом Європейського парламенту від Словацької республіки Іваном Штефанцем.

На зустрічі обговорили питання майбутньої співпраці та можливого залучення консульства Словаччини в Україні до проведення другого міжнародного форуму в Івано-Франківську.

«Ми в свій час проводили форум Словаччина-Україна в Івано-Франківську. Цьогоріч, 21-22 жовтня, в Івано-Франківську планують провести другий міжнародний форум. Хочемо запропонувати, щоб консульство Словаччини виступило партнером й ваші бізнесмени могли відвідати його. Він мав би додаткове значення при вашій підтримці», - розповів Богдан Білик.

Міський голова ж попросив допомоги у депутата щодо пошуку міста-партнера в Словацькій республіці.

«Ми маємо міста-партнери в Польщі,Чехії, Угорщині та Румунія, а от в Словаччині якраз шукаємо. У нас великий досвід співпраці з міжнародними партнерами. Можливо це буде Кошице, адже у нас вже є налагоджені контакти. Це допомогло б спільній реалізації проектів транскордонного співробітництва. Якраз на форумі в жовтні могли б підписати меморандум», - зазначив Руслан Марцінків.

Депутат Європарламенту погодився, що співпраця між Кошице й Івано-Франківськом буде вигідна обом сторонам. Й підмітив, що з Івано-Франківська до Кошице ближче, аніж з Кошице до столиці Словаччини – Братислави.

загрузка... -->

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги