Волонтерка з Мар?їнки, на яку «полювали» бойовики, приїхала на Волинь

560

Зустріч представників місцевих ЗМІ з волонтеркою із Мар´їнки Іриною Шпірною та командиром 1-го батальону 14-ої ОМБр полковником Михайлом Прокопівим відбулася днями у Володимирі-Волинському. Про це інформує

Нагадаємо, Ірина Шпірна – волонтер з Мар´їнки.

Ось уже більше двох років жінка допомагає українським військовим. Нещодавно, вона разом із іншими військовослужбовцями 14-ї ОМБр отримала медаль «За жертовність та любов до України» від патріарха Української Православної Церкви Київського Патріархату митрополита Філарета. До речі, був час коли сепаратисти давали чималу винагороду «за голову» пані Ірини.

Волонтерка розповіла, що місцеве населення Мар´їнки ще й досі з теплотою у серці згадує бійців 14 бригади і чекає на їхнє повернення. Користуючись нагодою, волонтерка передала великі слова вдячності бійцям нашої бригади, які своїми діями та ставленням до місцевого населення змогли відродити віру людей в міць уркраїнського війська та в те, що держава таки не забуває про своїх громадян.

Про ситуацію в зоні АТО коротко розповів присутнім полковник Михайло Прокопів, командир 1-ого батальйону 14-ої ОМБр – одного із найкращих бойових підрозділів у зоні АТО.

На завершення зустрічі міський голова вручив гостям пам´ятні подарунки, квіти та грамоти за їх мужність та самовідданість у непростій боротьбі з окупантом.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости