На Хмельниччині орендар винаймав майже півсотні гектарів всього за 584 гривні

16

фото: з вільного доступу

Верховний Суд України задовольнив заяву Генеральної прокуратури України, подану за клопотанням прокуратури Хмельницької області, щодо повернення протиправно орендованих 24 гектарів земель. Відповідач орендував майже півсотні гектарів за 584 гривні.

Передають у прес-службі прокуратури області, що Верховний Суд переглянув судові рішення у справі за позовом  прокурора Теофіпольського району про скасування розпорядження та визнання недійсним договору оренди землі, площею понад  45 га на території Ординецької сільської ради. Землі було передано наприкінці 2010 року в користування відповідачеві для створення фермерського господарства.

Вказують, що договір оренди було укладено без проведення обов’язкової нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Згідно з цією угодою орендна плата за використання майже півсотні гектарів землі становила лише 584 гривні. Натомість, за умови проведення нормативної грошової оцінки, сума орендної плати на сьогодні мала би складати близько 50 тисяч гривень, які повинні надходити до місцевого бюджету.

Після тривалих судових слухань Верховним Судом України ухвалив, що сільськогосподарські землі підлягають поверненню державі. 

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости