Танцювальний перформанс «7 кроків пробудження» сколихнув Ужгород (ФОТО)

344

В Мистецькому центрі «Галерея Ілько» відбувся творчий вечір за участі української танцівниці студії сучасного танцю «Бліц» Світлани Колесової та бельгійського музиканта Йозефа Серк.

"Movements in S" – це спосіб позбутися тягаря і побачити життя у повній наготі і він для кожної людини є іншим. Перформанс втілений у 7 «кроках» процесу пробудження. Це «пробудження» є не завжди легким, адже життя щодня підносить нові сюрпризи.

«Ви бачили жінку і чоловіка, ви почули танець і побачили музику. Танець і музика - два актори в русі життя, у дослідженні, блуканні, зіткненні з межами, боротьбі та, можливо, подоланні самих себе», - сказали про свій танець актори.

У другій частині вистави було представлено п’ять пісень, які відображали життя у різних країнах світу. Саме в цих піснях виконавці намагались знайти зв’язок між музикою, словами та танцем.

Керівник «Бліцу» Альона Камінська розповіла, що вистави такого типу допомагають людям заглянути в себе, подивитись на світ по-іншому, розширити свої горизонти та не боятися чогось нового та незвіданого.

«Так, такого в Ужгороді ще не було, це нова тенденція у європейському мистецтві. Не всі зрозуміли цю виставу, але це не страшно. Головне, що люди хочуть долучитись до мистецтва, впускають у свій світогляд новий погляд на речі», - сказала хореограф.

Світлана Колескова – хореограф, танцівниця, педагог, переможниця міжнародних конкурсів. Зараз є викладачем сучасного та класичного танцю у ССТ «Бліц».

Йозеф Серкю – викладач музики, танцю та драми для бакалаврів початкової школи підготовки викладачів у коледжі Vives (Бельгія).

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости