УкрРус

Минулої доби на Закарпатті горіли житлові квартири, гаражі та надвірні споруди

317

Так, 26 травня о 10:55 сталася пожежа в надвірній споруді за адресою: Мукачівський район, с. В.Визниця, вул. Шевченка. Вогнем знищено покрівлю та перекриття надвірної споруди на площі 60 м2. Збитки від пожежі встановлюються. Причина пожежі – встановлюється.

Пообіді, 26 травня 13:38 спалахнула пожежа в житловій квартирі за адресою: Мукачівський район, смт Чинадієво, вул. Попова. Вогнем знищено частину домашнього майна. Збитки від пожежі встановлюються. Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.

Згодом, о 15:25 пожежа трапилась в автомобільному гаражі за адресою: Свалявський район, с. Поляна, вул. Духновича. Вогнем знищено покрівлю та перекриття гаражу на площі 8 м2. Збитки від пожежі встановлюються. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем.

Того ж дня, 26 травня о 17:00, виникла пожежа в житловій квартирі гр-ки за адресою: м. Ужгород, вул. Декабристів. Вогнем знищено частину домашнього майна. Орієнтовні прямі збитки від пожежі – 200 грн. Ймовірна причина пожежі – необережність під час куріння.

Ввечері 26 травня о 20:47 пожежа виникла у надвірній споруді за адресою: Великоберезнянський район, с. Сіль. Пожежею знищено 2 т сіна. Причина пожежі та збитки встановлюються.

Вже вночі наступного дня, 27 травня о 02:29, сталася пожежа в автомобільному гаражі за адресою: Свалявський район, с. Березники. Вогнем знищено автомобільний гараж та частину домашнього майна. Орієнтовні прямі збитки від пожежі – 20000 грн. Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.27 травня 2016р.

Наши блоги