Сухомлин хоче, щоб наступний кулінарний конкурс пройшов у Житомирі, а не в столиці

291

Сухомлин хоче, щоб наступний кулінарний конкурс пройшов у Житомирі, а не в столиці

Фото: Марія Маслюківська

27 Травня 2016,09:00

33

Автор: Вікторія Кос

Міський голова Сергій Сухомлин запропонував президенту Асоціації кулінарів України Михайла Пересічному провести конкурс з кулінарного мистецтва, не як зазвичай - у Києві, а в Житомирі. Після того, як Пересічний у різних кулінарних конкурсах, Сухомлин пообіцяв гідно провести конкурс у нашому місті.

>

«Якщо на осінь заплановано в Україні декілька всеукраїнських та міжнародних конкурсів з кулінарного мистецтва, то один з них можна було б провести у Житомирі. Ми готові взяти на себе цю організацію. Чому подібні конкурси постійно проводяться в Києві, я все вважаю, що учасникам конкурсу цікаво буде і наше місто Житомир побачити. Я думаю що в нас вийде не гірше організувати, та провести все на гідному рівні, тому вважайте, що заявка від нашого міста вже надійшла», – звернувся Сухомлин до президента Асоціації кулінарів України Михайла Пересічного.

Той в свою чергу пообіцяв розглянути пропозицію і ймовірно вже цієї осені у всеукраїнський конкурс з кулінарного мистецтва проведуть у Житомирі.

>

Нагадаємо, що у Житомирі 24 травня медалями, подяками та грамотами нагородили житомирян , які представляли місто на VII Всеукраїнському конкурсі юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги