УкрРус

Увага, небезпека! В Житомирі витік газу загрожує 50-ти будинкам. Фото

24 червня у Житомирі жителі вулиці Покровська (колишня Щорса), поскаржились у аварійну службу "Житомиргазу"" на витік газу. Проте "газовики" не змогли дістатися до газопроводу через те, що на ньому ведеться будівництво зупинки і магазину. Ситуація залишається небезпечною, адже під загрозою вибуху знаходяться 50 багатоповерхових житлових будинків мікрорайону.

Як повідомляє с посиланням на компанію "Житомиргаз", протягом ночі 24 червня на телефон служби 104 від жителів прилеглих до будівництва будинків надійшло 26 викликів про те, що у повітрі відчувається запах газу. Проте, виїхавши на місце, працівники "Житомиргазу" не змогли усунути витік газу, оскільки не мали вільного доступу до газової труби. Таким чином, ігноруючи правила безпеки та відсутність дозвільних документів, забудовник наражає на небезпеку жителів навколишніх будинків.

"Ми припускаємо, що пошкодження газопроводу сталося під час будівництва по вул. Покровській, 145. Адже забудовник здійснює роботи в охоронній зоні газопроводу, що заборонено Правилами безпеки систем газопостачання. Це могло призвести до розгерметизації газопроводу, оскільки під час будівельних робіт була розкрита ділянка газопроводу і проводилися роботи, характер яких нам невідомий", - зауважує заступник головного інженера ПАТ "Житомиргаз" Олексій Міхненко.

Ситуація небезпечна насамперед для жителів понад 50 багатоповерхових житлових будинків мікрорайону, які розташовані поряд і яким постачається газ по цьому газогону. Концентрація газу в місці витоку становить 1,3%. Газовики застерігають, що зростання концентрації до 5% загрожує вибухом.

Задля уникнення аварійної ситуації 24 червня "Житомиргаз" буде змушений припинити газопостачання жителям будинків по вулицях Покровській (колишня Щорса), Крошенській, Героїв Чорнобиля, М. Рибалка, Садовій та Парниковій.

Наши блоги