УкрРус

Хмельницьких високопосадовців-хабарників судитимуть за трьома статтями

Ілюстрація

До суду направлено обвинувальні акти стосовно двох фіскальників, які свідомо не притягли підприємця до відповідальності за винагороду.Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України та управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою заступника начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби в Хмельницькій області та заступника начальника відділу оперативного супроводу адміністрування ПДВ оперативного управління ДПІ у місті Хмельницькому ГУ ДФС у Хмельницькій області.

Обом оголосили підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 190 (шахрайство), ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Під час досудового розслідування було з’ясовано, що вказані службові особи правоохоронного органу у період з жовтня по грудень 2015 року зловживали своїм службовим становищем та шахрайським шляхом заволоділи грошовими коштами в сумі 20 тис грн за не притягнення підприємця до кримінальної відповідальності.

Обвинувальні акти за результатами досудового розслідування було скеровано до суду.

Наши блоги