Хмельницьких високопосадовців-хабарників судитимуть за трьома статтями

16

Ілюстрація

До суду направлено обвинувальні акти стосовно двох фіскальників, які свідомо не притягли підприємця до відповідальності за винагороду.Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України та управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою заступника начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби в Хмельницькій області та заступника начальника відділу оперативного супроводу адміністрування ПДВ оперативного управління ДПІ у місті Хмельницькому ГУ ДФС у Хмельницькій області.

Обом оголосили підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 190 (шахрайство), ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Під час досудового розслідування було з’ясовано, що вказані службові особи правоохоронного органу у період з жовтня по грудень 2015 року зловживали своїм службовим становищем та шахрайським шляхом заволоділи грошовими коштами в сумі 20 тис грн за не притягнення підприємця до кримінальної відповідальності.

Обвинувальні акти за результатами досудового розслідування було скеровано до суду.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги