У Хмельницькому пройшли всеукраїнські змагання для дітей «Олімпійське лелеченя»

44

Фото: noc.km.ua

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя» пройшов у Хмельницькому.Змагання третього (обласного) етапу проходили у легкоатлетичному манежі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді. Такий захід Національним олімпійським комітетом України проводиться вже вшосте і охоплює юнаків та дівчат віком 10-12 років.

Цього року в обласному фіналі взяли участь 9 колективів, сформованих з учнів 5-6 класів у кількості 12 осіб, з таких навчальних закладів: Хоровецький НВК Славутського району, Шепетівська СЗОШ №2, Дашковецький НВК Віньковецього району, Мирутинський НВК Берездівської сільської об’єднаної територіальної громади, Деражнянський НВК №3, Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка, Полонська гімназія, Славутський НВК, Городоцька ЗОШ з польською мовою навчання.

У перших видах змагань упевнено лідерство захопили фаворити – команди, які неодноразово змагалися на всеукраїнському рівні – Хмельницька та Шепетівська. Більш підготовленими в загальному у підсумку все ж виявилися представники колегіуму, на рахунку яких перші місця в презентації та культурно-освітній програмі (малюнок на асфальті і вікторина).

Кращими у комбінованій естафеті та у рухливій грі виявилися шепетівчани. На вікторині їм завадило сил і вони опинилися на загальному третьому місці. Рівний виступ школярів Деражнянського НВК №3 в кожному з чотирьох конкурсів, де вони посіли призові місця, вивів цей заклад на другу позицію.

Команди нагородили кубками та дипломами, учасників – медалями. 

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги