На освітян з початку навчального року насуваються радикальні зміни

365

Сьогодні, 26 травня, голова Хустської районної ради Олександр Пацкан здійснив черговий виїзний прийом громадян. Цього разу Олександр Михайлович завітав у гірський населений пункт району – село Нижній Бистрий.

Порушувалось цього дня питання берегоукріплень, адже в селі є аварійний відрізок дороги, який потребує якнайшвидшого реагування. Русло річки виходить з берегів і підмиває дорогу. Говорили й про проблему із освітленням вулиць та низькою напругою. Кажуть, електроопори є, потребується тільки заміна лампочок.

Завітали колективом до Олександра Пацкана вчителі Нижньобистрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.. ім.. В. Вовчка. Освітяни висловили обурення щодо змін, які плануються з 1 вересня цього року. Зважаючи на те, що Горінчівську школу обрано опорною, учні 10-11 класів повинні навчання проходити саме там. Кажуть, що між селами чимала відстань і через значні хвилювання батьків та вчителів, це питання викликало велике обурення у громади. Вважають недоцільним робити такі зміни. Тому просять почути їх та підтримати.

Сільський голова Юрій Муханюк у свою чергу також порушив важливу проблему – ремонт дороги в присілку Широке, яка знаходиться на балансі райавтодору. Не говорять про капітальний ремонт дороги, а хоча б про ямковий.

У рамках виїзного прийому Олександр Михайлович разом із сільським головою відвідали можливий об’єкт під реконструкцію дитячого садочка. Адже в селі є тільки одна короткотривала група у пристосованому приміщенні. Навчальний заклад не в змозі охопити дошкільною світою всіх наймолодших жителів села. Тому дошкільний навчальний заклад тут потрібен як ніколи. Також завітав голова ради у сільську амбулаторію та загальноосвітню школу, познайомився із колективом, побажав успіхів та плідної праці.

«Як і в кожному населеному пункті, проблем у Нижньому Бистрому чимало. Тому, всі питання, які було порушено сьогодні, не залишаться поза увагою. За наслідками виїзного прийому будуть надані відповідні доручення, а заявників буде проінформовано про заходи щодо їх вирішення», – зазначив голова районної ради Олександр Пацкан

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости