Житомирянка виборола бронзу на Чемпіонаті України з велоспорту

846

30 Травня 2016,14:23

31

Автор: Вікторія Кос, Василь Хомюк

Житомирянка Тетяна Ященко стала бронзовою призеркою серед дівчат та юніорок в особистому заліку, поступившись лише 7 секундами чемпіонці змагань Дарині Беляк з Хмельниччини та 1 секунду – срібній призерці Софії Шевченко із Білої Церкви.

«Чемпіонат України з велосипедного спорту у багатоденній гонці серед юніорок, що нещодавно відбувся в Житомирі – це перші змагання такого рівня за останні 25 років, що проводились у нашому місті. До Житомира прибули представники 17 областей України. Понад 150 спортсменів чотири дні виборювали призові місця у особистому заліку у своїх вікових категоріях.

Найбільш представницькою командою за кількістю були господарі змагань та Київщини. Найуспішніше з нашої команди виступила Тетяна Ященко (тренер Михайло Столяр, КДЮСШ «Колос»,– ред.) яка здобула бронзову нагороду Чемпіонату України в особистому заліку», – розповіла начальник управління сім’ї молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.

Тоді ж відбувались і заїзди в рамках Відкритого чемпіонату Житомира та Меморіалу пам’яті ЗТ УРСР С.І.Кореви у багатоденній гонці з велосипедного спорту.

Спортсмени змагались в категоріях: юнаки та дівчата, чоловіки і жінки МАSTERS та аматори.

До програми змагань входили: гонка-пролог на дистанцію 10 км, групова гонка, кільцева гонка, гонка на час на дистанції 11 км.

«Спортсмени Житомирщини, а саме Хомич Ілля, Шейко Данило, Євдокимов Андрій, Блажиєвський Євген, Добровольський Андрій та Руденко Іван, Кухарівський Богдан, Люшенко Вадим, Шипаєва Аліна, Левіна Анастасія, Задорожний Нікіта, Гуцало Дмитро та Дорошук Іван у своїх вікових категоріях посіли призові місця», – додала Ковальчук.