"Щасливі дракони" прилетять у Чернівці

439

У середу, 1 червня, о 18:00 у Чернівцях у "Львівських пляцках" (вул. Ольги Кобилянської, 25) всі, і дорослі і малі, зможуть познайомитися з чудовою письменницею, перекладачкою, заступником головного редактора "Видавництва Старого Лева" Катериною Міхаліциною. Катерина не лише

розповість як творяться книги, хто росте у парку та чим же славиться бабусина господа, а й познайомить всіх із веселою родиною драконів та драконенят та відкриє секрет щастя. Вхід вільний.

"Дракони бувають різні, - переконана Катерина Міхаліцина. - Є задерикуваті і страшні а є, приміром, кумедні і з купою дітей, імена яких нагадують скоромовки- язиколомки. Це історія - саме про таких... А ще про те, що кожен день нашого життя може бути хоч трошки казковим". Книжка "Про драконів і щастя" принесе малюкам та їхнім батькам багато радості – вона інтерактивна, деякі деталі треба додумати та домалювати самостійно. Цю історію про кумедних і милих драконів письменниця створювала разом зі своїми дітьми. Дракони в ній живуть, веселяться, закохуються, вони просто собі щасливі. І той, хто зазирне в книжку, неодмінно їм усміхнеться.

Катерина Міхаліцина авторка дитячих книжок, що вийшли у "Видавництві Старого Лева" - "Про драконів і щастя" (ілюстрації – Наталка Гайда), "Хто росте у парку" (ілюстрації – Оксана Була), "Бабусина господа" (ілюстрації – Наталка Гайда), "Лугова лічилка" (ілюстрації – Мар’яна Петрів). А також книжки поезії – "Тінь у дзеркалі".

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости