Станом на 1 квітня в Закарпаття залучено майже 312 млн дол США іноземних інвестицій

256

У січні–березні 2016 р. в економіку області іноземними інвесторами вкладено

5,1 млн дол прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу). Зменшення капіталу у січні–березні становить – 8,4 млн дол (у т.ч. за рахунок курсової різниці – 2,9 млн дол).

Інвестиції надійшли із 48 країн світу. До основних країн–інвесторів входять: Нідерланди, Німеччина, Австрія, Польща, Японія та США, якими внесено в економіку області 216,1 млн.дол. прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу).

На підприємствах промисловості зосереджено 80,9% загального обсягу капіталу, у т.ч. переробної – 79,3%. Частка іноземних інвестицій у підприємства з виробництва авто–транспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів склала 48,1%, виробництво меблів, іншої продукції; ремонт і монтаж машин і устатковання – 12,2%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 7,6%, виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічної діяльності – 5,0%, виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – 4,0%.

У транспорті, складському господарстві, поштовій та кур’єрській діяльності акумульовано 6,8% іноземних інвестицій, операціях з нерухомим майном – 4,2%, повідомили в Головному управлінні статистики в Закарпатській області.30 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги