На Волині анонсували велодоріжки в районах

403

Велодоріжки у районах Волині можуть з’явитися за сімома напрямками.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук директор департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Іван Мирка.

Так, він детально описав перспективи розвитку велоінфраструктури на території Волинській області.

Зокрема, у перспективному плані розвитку велоінфраструктури зазначено, що в селах та районних центрах велосипед є одним із найпопулярніших транспортних засобів, збільшується кількість велосипедистів та велотуристів, а тому виникла необхідність об’єднати всіх напрацювання з метою створення якісної велосипедної інфраструктури не тільки у містах, а й у районах та селах.

Отже, у Плані зазначені перспективні напрямки розвитку велоінфраструктури:

1. Луцьк – Жидичин – Озерце2. Луцьк – Струмівка - Гаразджа3. Луцьк – Жидичин – Озерце – Прилуцьке - Липини – Луцьк – Стурмівка – Гаразджа4. Луцьк – Ковель – Ягодин5. Нововолинськ – Шацьк6. Адамчуки – Залісся - Світязь – Шацьк – Піща (Малорита)7. Луцьк – Зміїнець – Сирники - Копачівка – Рожище – Топільне (Чебені)Нагадаємо, наприкінці минулого року побудували першиий відрізок велосипедної доріжки в рамках проекту Капітального ремонту автомобільної дороги О 030534 Луцьк – Жидичин – Кульчин – Клепачів /Т-03-09/ (з влаштуванням велосипедної доріжки на ділянці Луцьк - Жидичин). Цьогоріч, як йдеться у перспективному плані ОДА, збудують другу чергу велодоріжки за напрямком Луцьк – Жидичин, для чого в обласному бюджеті передбачили 350 тисяч гривень

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости