Закарпатськa лісова профспілка прозвітувалася за 5 років і переобрала керівником Валерія Федурцю

384

На засіданні обговорили актуальні питання, які постали перед працівниками лісової галузі та членами профспілки, а також окреслили робочі завдання на подальший період щодо посилення соціально-економічного захисту членів профспілки.

На конференцію були запрошені: голова центрального комітету професійної спілки працівників лісового господарства Валерій Федурця, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, керівники лісогосподарських підприємств.

Виступаючими було відмічено значне покращення рівня роботи обласної профспілкової організації лісогосподарських підприємств. Окрім того, головою Закарпатської обласної організації профспілки працівників лісового господарства переобрано Валерія Федурця – голову галузевої профспілки.

Також на конференції було обрано членів виборного органу та ревізійної комісії, делегатів для участі у черговому з’їзді профспілок працівників лісового господарства України, повідомили у прес-службі Закарпатського ОУЛМГ.26 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги