Хмельниччина цього року спрямувала 800 мільйонів на «соціалку»

39

Ілюстрація

Цього року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від роботодавців Хмельниччини склали 800 мільйонів гривень.Виконання індикативних показників забезпечено на 102,6 %, а це означає, що у грошовому еквіваленті перевиконання індикативного показника становить понад 20 мільйонів гривень.

Водночас якщо порівнювати з відповідним періодом 2015 року, то сума ЄСВ, перерахована до державних соціальних фондів у поточному році, менша на 418 мільйонів гривень. Темп росту становить 65,7%. У Державній фіскальній службі області пояснюють це зниженням ставки нарахування до сплати єдиного соціального внеску із 41% до 22% для всіх платників та скасуванням відрахування ЄСВ для робітників, яке складало 3,6%.

Така законодавча новація зі зниженням навантаження на фонд оплати праці в обов‘язковому порядку передбачає адекватне збільшення надходжень з ЄСВ за рахунок виходу представників бізнесу з тіньової виплати заробітної плати.

 «Зекономлені на зменшенні ставки ЄСВ кошти роботодавці можуть спрямувати на підвищення рівня зарплат працюючим. Для цього нами разом із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування вироблено алгоритм дій щодо легалізації ринку праці і виведення з тіні  найманих працівників, оскільки стан надходжень з єдиного внеску найбільшою мірою залежить від рівня  оплати праці. Загалом реалізація таких заходів позитивно позначиться на соціальній захищеності працюючих та посилить платіжний баланс», – коментує керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги