Через декомунізацію бердичівська депутатка може позбутися мандату

632

Через декомунізацію бердичівська депутатка може позбутися мандату

Фото: мережа Інтернет

26 Травня 2016,10:39

4

Автор: Василь Хомюк

Депутат Бердичівської міської ради від Об’єднання “Самопоміч” Тетяна Домбровська може позбутися свого депутатського мандату через ситуацію, яка склалася на з перейменуванням вулиць у Бердичеві. Про це кореспонденту “” розповіла депутат обласної ради Олена Галагуза.

“Коли депутат Домбровська під час засідання комісії почала мені доводити, що вона з “Самопомочі”, я була шокована. Справжні представники цієї партії не можуть собі такого дозволити. Як ми можемо бути проти того, щоб перейменовувати вулиці іменами національних героїв? Такого в принципі бути не може. У нас є лідер організації “Самопоміч” Наталія Чиж, яка чітко заявила, що декомунізації бути. Вона була шокована, коли дізналася про те, що в Бердичеві відбулася така ситуація. Людина, яка дозволила собі таке, в першу чергу має відповідати перед партією і замислитися над своєю ганебною поведінкою. Тобто або вибачитися, в першу чергу перед громадою, або скласти депутатський мандат. Якщо вона не сповідує ідеології нашої партії, їй там не місце, не можна себе так поводити”, – пояснила вона.

Варто зазначити, що керівник об’єднання “Самопоміч” Наталія Чиж одразу ж повідомила про ситуацію, яка склалась, до центрального офісу партії та дала пояснення щодо випадку з депутатом бердичівської міськради. Натомість з депутатом Домбровською була проведена відповідна розмова.

Депутат обласної ради Галагуза також зазначила, що очікувала подібних дій і спротиву від Коростеня, але аж ніяк не від Бердичева.

“Відбулося елементарне паплюження національної ідеї. Вся ця делегація прийшла на засідання топонімічної комісії в національному вбранні, а поводилася зовсім не відповідно до того, як була одягнена. Оці діячі, які приїхали виступати проти перейменування, видно, не керувались українськими інтересами. Коли Лагута почав оголошувати нові назви вулиць, зокрема Гетьмана Виговського, Олега Ольжича, Бульби-Боровця – наших видатних земляків, які прославили Житомирщину на всю Україну та навіть Європу – а вони сиділи і насміхалися з цього. То де вони є депутатами? Вони, мабуть, переплутати Україну з якоюсь незрозумілою народною республікою. Я вважаю, що правоохоронці мали б вивчити оцей весь “шабаш”, – сказала Олена Галагуза.

Нагадаємо, що у Бердичеві з’являться вулиці Бандери, Шухевича та Коновальця.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости