Попри заборону на Волині триває «санітарна рубка» лісів?

561

Факт підозрілої лісозаготівлі виявили активісти партії «Зелений тризуб» у Ківерцівському районі Волині. Так 25 травня валили ліс поблизу села Бодячів у Сокиричівському лісництві, - інформує .

«Під час огляду ділянки (83 квартал, 10 виділ) ми не побачили «хворих» дерев, сухостою, усі були візуально здоровими з рівними стовбурами та зеленими кронами, хоча працівники самі нас запевнили, що це санітарна рубка. Хоча майстер лісу не зміг обґрунтувати, чому саме ці дерева потрапили під «санітарну рубку», посилаючись на керівництво. В огляді місцевості ми натрапили ще на одне таке місце рубки (83 квартал, 4 виділ)», – йдеться у повідомленні на сторінці Волинської обласної організації партії «Зелений тризуб».

Ще їдучи дорогою до місця вирубки активісти розминулися з кількома лісовозами, що везли деревину, але без чіпів на стовбурах дерев.

«Для «заготівельників», які ще були на місці, наш приїзд був несподіванкою. І вже вертаючи назад ми помітили, що вони вирішили прочіпувати лісовоз, якого ми зустріли на виїзді з лісу і зафіксували на фото», – зазначають активісти.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, Кабінет міністрів підтримав пропозицію Мінприроди тимчасово припинити рубки в лісах до перегляду регулюючих актів. Окрім того, звільнили керівника Держлісагентства. Таким чином, з 11 травня в Україні тимчасово заборонено проводити санітарні рубки лісів, до запровадження нормативно-правових актів, які б регламентували правила їх проведення.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВОЛИНЯНИ ВИМАГАЮТЬ ПРИПИНИТИ ВАРВАРСЬКУ ВИРУБКУ ЛІСУ

Нагадаємо, як повідомляло ІА Волинські Новини, за минулий рік волинського лісу вкрали більш як на 2 мільйони. Так, у 2015 році понад тисячу зловмисників упіймали охоронці лісу на теренах Волині. Збитки від їхнього бажання легкої наживи – 2,4 мільйона гривень, а це понад 600 кубометрів рубок. За фактом відкриті кримінальні справи.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости