Ужгородський шкуродер перебуває на лікуванні у психлікарні – прокурор (ВІДЕО)

946

У міліції повідомляють, що справді отримали . Однак інформація про повторне вбивство собаки у ході досудового розслідування не підтвердилася. Керівник Ужгородської міської прокуратури наголосив: чоловіка затримали, опитали. Наразі він знаходиться на стаціонарному лікуванні у психіатричній лікарні.

Євген Опаленик, начальник слідчого відділу Ужгородського МВ ГУ НП в Закарпатській області

Було повідомлення щодо даної події з собакою. Ця людина була запрошена у міський відділ поліції, опитана та відпущена додому. Будь-яких даних, які підтверджували б факт повторного здійснення подібних діянь, не знайшли свого підтвердження. Покази свідка які? Що чоловік «вів собаку». Підозрюваний пояснив, що того пса йому віддав друг. Наразі підстав вважати, що він знущався чи робив з ним незрозумілі речі, у поліції немає.

Дмитро Кириленко, керівник Ужгородської місцевої прокуратури

Мама зазначеного громадянина звернулась до психіатричного закладу і наразі він перебуває на стаціонарному лікуванні у психіатричній лікарні закритого типу. Поки що така ситуація. Наразі триває досудовий розгляд у кримінальному провадженні. Ми відстоюємо активну позицію, поступальну, принципову позицію. Санкція статті передбачає арешт. Думаю, що і надалі будемо підтримувати обвинувачення і завершиться це логічним прийняттям законного вироку про засудження цієї особи.

УжІнформ26 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости