Для закоханих на Закарпатті створили карту поцілунків

930

Цікавий та незвичний проект запропонували містянам і гостям Ужгорода студенти 5 курсу Туризму та міжнародних комунікацій УжНУ.

Загалом таких місць в Ужгороді знайшлося шість, при чому з кожним пов'язана та чи інша романтична історія або просто любовна аура.

Місце перше - Міні-пам'ятник Міклошу Берчені та Крістіні Чакій

Граф і його дружина перетворили у 17 столітті ужгородський замок на блискуче родинне гніздо, яке нагадувало кращі західноєвропейські замки. За це пара удостоїлася міні-скульптури на Православній набережній.

Місце друге - Пішохідний міст

Це не тільки головна візитівка Ужгорода, яка з'єднує дві його половинки, але і місце, де закохані традиційно скріплюють свою любов. Тому окрім поцілунку сюди можна захопити і навісний замок, повісити його на перила, а ключ викинути у воду, щоб кохання тривало вічно.

Місце третє - Перехрестя закоханих

Чи не найвідомішим в Ужгороді є перехрестя вулиць Корзо і Волошина. Саме воно у народі отримало ще назву "Хреста". Свого роду, це символ перехрестя доль, де закохані можуть зміцнити свої стосунки палким поцілунком.

Місце четверте - Ужгородський кафедральний собор

Споруда 18 століття є пам'яткою архітектури і виконана у стилі рококо. Важливу роль у передачі собору від єзуїтів до греко-католиків відіграла імператриця Марія-Терезія, невеликий сквер, імені якої розташований навпроти собору. Гарне і затишне місце для поцілунків.

Місце п'яте - Ужгородський замок

Із цим місцем пов'язана одна з найвідоміших в Ужгороді романтичний і водночас жахаючих легенд. У народі кажуть, що дочка графа Другета закохалася у ворожого воєводу і розповіла йому всі таємниці замку. За це батько живцем замурував дівчину у стіні замку, а її коханого стратив. Відтоді по ночах у замку можна побачити її привид. Є й інші версії цієї історії, але головне те, що в замку чимало закутків, де закохані не лише зможуть зробити селфі, але і виразити свої почуття одне до одного.

Місце шосте - Ужгородські Ромео і Джульєтта

Останнє місце для поцілунків трохи незвичне, але за ним стоїть реальна історія ужгородських закоханих. У 1892 році молодий закарпатець Гейза Шеффер закохався у Агнесу Деметер. Утім, її батька переводили служити в інше місто і закохана пара мала розлучитися. Аби цього не сталося закохані втекли від усіх, зачинилися у будинку Гейзи і вистрелили собі у серце. Поховали їх разом на цвинтарі Кальварія, де і досі є їхні могили. Пам'ять закоханої пари можна вшанувати поцілунком.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости