Лікар наркодиспансеру в Ужгороді не знайшов ознак сп'яніння у водія з 0,46 проміле, бо "однієї ознаки замало" (ВІДЕО)

1.9т

Вночі патрульні поліцейські в Ужгороді затримали водія, що кермував авто на підпитку. Запропонували йому дихнути в Драгер, аби визначити рівень сп’яніння. Чоловік обурився. Почав вигукувати, що він колишній правоохоронець і проходитиме аналіз тільки в наркодиспансері.

А в медичному закладі, попри показник в 0,46 проміле медики дали заключення – водій був тверезим.

Ернест Завадський, речник патрульної поліції Ужгорода і Мукачева

Йому запропонували пройти тест. Він відмовився і після телефонного дзвінка сказав, що пройде тест виключно в медичному закладі. Він пройшов тест в Закарпатському обласному наркологічному диспансері і результатом було 0,46 проміле, при дозволені законом нормі 0,2. Тобто водій по факту є не тверезим, хоча лікар в заключені сказав, що водій є тверезим.

Заключення медики пояснюють просто: рівень проміле — це лише одна з ознак сп’яніння. Цього замало, аби констатувати нетверезий стан. Інші ознаки, серед яких млявість, тремтіння рук і язика, не можливість пройти прямою лінією — у водія були відсутні.

Василь Кручаниця, головний нарколог Закарпаття

По результатам цього огляду в мене є доповідна записка лікаря, який пише, шо на нього чинився тиск з боку поліцейських. Тобто через те, що тільки за одною ознакою було заключення алкогольного сп’яніння. Лікар поставив попереднє заключення і для уточнення взяті біологічні середовища для дослідження. Кінцеве заключення буде після дослідження.

Результати додаткового дослідження будуть відомі за кілька днів. Доти ж медики й патрульні не можуть дійти порозуміння. Перші кажуть про тиск, другі — про нечесні дослідження. Тим часом статистика говорить мовою цифр – за півроку в Ужгороді та Мукачеві 72 ДТП за участі нетверезих водіїв.

УжІнформ27 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости