На ремонт доріг «Волиньавтодору» дали два тижні

477

Два тижні часу виділили підприємству «Волиньавтодор» для того, аби навести порядок на дорогах області. Після чого обіцяють проінспектувати роботу.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської ОДА сьогодні, 30 травня.

Голова ОДА заявив, що «два тижні часу на наведення порядку на дорогах» він дає облавтодору. Після чого пообіцяв особисто проінспектувати частину доріг державного та місцевого значення. Окрім того наголосив, що відповідні структури, які отримують кошти на ремонт доріг, мають пам’ятати, що потрібно не лише класти асфальт, але й слідувати за дорожньою інфраструктурою.

Зокрема, зі слів голови, йдеться про дорогу Луцьк – Рівне.

«Там такі бур’яни, що між смугами руху можна заховати чоловіка. Не кажучи вже про придорожню інфраструктуру», - заявив Гунчик.

Відтак, закликав голів сільрад населених пунктів, через які проходять дороги, слідкувати за придорожніми смугами, зупинками та територією біля них.

«еобхідно, щоб вони розуміли, що ремонт і відновлення доріг – це не лише покласти асфальт», - зауважив голова ОДА та попросив директора департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Івана Мирку закцентувати увагу на цьому питанні

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги