«Волиньавтодор» не має перспектив без реформи, – Гунчик

291

«Волиньавтодор» має конкурентів, які володіють більш сучасною технікою та спеціалістами. Відтак, якщо не реформувати відомство, то перспектив щодо його існування немає.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської ОДА Володимира Гунчика сьогодні, 30 травня.

Посадовець зауважив, що у випадку, якщо не реформують облавтодор, то «його участь не має перспективи». Адже в області з’являється все більше приватних структур, які мають кращу техніку та спеціалістів для виконання робіт. Проте, вони націлені на ремонт та відновлення доріг, але мало зацікавлені в їх обслуговувані. В тому числі в зимовий період, коли треба прибирати сніг, навесні, коли треба зачищувати дорогу, та осінь, коли на дорогах працює важка техніка, яка возить урожай з полів.Відтак, позиція голови ОДА полягає в тому, що якщо сформують республіканський та обласний дорожній фонд та змінять схему їх наповнення, то лише в цьому випадку можна говорити про існування обласного комунального підприємства.

Гунчик розповів, що проситиме Міністра інфраструктури Володимира Омеляна залишити тільки ті філії «Укравтодору», які можуть самі себе утримувати. При цьому ліквідувавши ті, що лише виживають

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости