На сцені хмельницького театру курили та розмовляли на сленгу – так закривали театральний сезон

402

Фото: автора

Театральний сезон у  Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького закрили прем’єрою вистави «Втеча з майбутнього». Автором драми на грані реальності стала хмельницька авторка М. Бортник-Гулевата.«Ми довго хотіли поставити щось таке. Але нічого того, що підходило, знайти не могли. І раптом Марина Бортник-Гулевата запропонувала свій варіант цієї теми. Ми довго читали, переробляли. Це, здається, чи шостий чи сьомий варіант. І зробили те, що ми сьогодні зробили», – розповів під час прем’єри художній керівник театру Анатолій Пундик.

Ставив виставу випускник столичного театрального вузу Даніїл Саричев, художник-постановник – Віта Шаповаленко, музичне оформлення – Володимир Бойко, Андрій Шамрай. До речі, музику хмельничани писали спеціально для цієї вистави. Зіграли у виставі молоді актори та справжні полісмени.

Вистава «Втеча з майбутнього» орієнтована для осіб, старше 14 років. Її героями стали звичайні підлітки: у кожного з них свої проблеми, турботи та життєва ситуація.

Головні герої шукають можливості вижити у сучасному житті та можливості відійти від буденних турбот та проблем. Жага грошей, компанія, негативні настрої – усе це наштовхує підлітків спробувати наркотики. Однак, ніхто з них не подумав про своє майбутнє. Головні герої своїми ж руками позбавляють його у себе і своїх близьких.

У виставу задіяли документальні ролики, відзняті у реальному житті з підлітками-наркоманами.

Незвичним для театру стало використання власних роликів, відзнятих акторами за мотивами драми. На сцені у двох площинах показували про життя наркоманів: на площадці та екрані позаду головних героїв.

«Я ще тоді сказав, що це буде безумовний успіх. Якщо сьогодні у цьому залі хоч одна людина подумала «А де там моя дитина», або «Як там моя онука» – це вже добре. Якщо є така можливість, то я б дуже хотів, щоб хмельничани приходили на цю виставу з дітьми. Це буде дуже корисно для усіх», – сказав Анатолій Пундик.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник