, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

У Нововолинську до кінця серпня з'явиться "Віршована алея". Фото

1.3т

У центральному парку Нововолинська активісти молодіжного ресурсного центру "Нові крила" почали створювати у місті "Віршовану алею". Проект планують завершити до початку серпня.

Раніше повідомлялось, що молодь виграла грант за програмою Британської Ради "Активні Громадяни".

Ідея проекту "Віршована алея" зародилася в Павла Медини, керівника молодіжного ресурсного центру "Нові крила". Сутність полягає в тому, щоб у міському парку культури та відпочинку створити вулицю, яка надихатиме та спонукатиме замислитись про роль поезії і чому потрібно присвячувати хоча б мінімальну частину свого часу книгам. Алея, розписана віршами, згуртує нововолинську молодь.

"Даний проект спрямований для збільшення зацікавленості молоді у літературі. Він дасть можливість кожному взяти участь у створенні арт-проекту", - зазначив Павло Медина.

"Цей проект дає можливість розповісти про вірші, які вражають кожного з нас. Хотілося б, щоб до створення "Віршованої алеї" долучилося якнайбільше людей", - додала співорганізатор проекту Ангеліна Власюк.

Нововолинські активісти висловлюють вдячність всім, хто долучається до реалізації "Віршованої алеї" та надіються на подальшу співпрацю. Допомагають втілити ідею проекту в життя:

"Молодіжна платформа" міста Луцька, Нововолинська міська рада,

Благодійний фонд "Прибужжя" народного депутата України Ігоря Гузя,

Інформаційний інтернет-ресурс Західної Волині "БУГ".

До початку серпня паркові алеї будуть розписані віршами. Якими, обираєте саме ви! Якщо любите поезії та хочете читати вірші на алеях, прогулюючись парком, свої ідеї, щодо написання, можна запропонувати керівнику проекту Павлу Медині. Алея буде створена поступово.

Щоб висловити своє бачення, звертайтесь за адресою: місто Нововолинськ, вулиця Нововолинська 51, корпус №2, МРЦ "Нові крила". Долучитися до реалізації проекту може кожен. Висловлюйте свої ідеї та допоможіть художникам наповнити парк віршами.

Подібні проекти вже реалізовані у різних містах України.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги